YVES ROCHER: AUGALINĖS KOSMETIKOS PLĖTROS ISTORIJA! - tęsinys..

YVES ROCHER: AUGALINĖS KOSMETIKOS PLĖTROS ISTORIJA! - tęsinys..

1970 m. Yves Rocher produktų pardavimas tapo pasaulinio masto, o pirmieji Yves Rocher padaliniai buvo atidaryti Belgijoje ir Šveicarijoje.

1973 m. kitas prekės ženklo kūrimo žingsnis buvo kosmetologo specialisto dalyvavimas kosmetikos prekybos vietose. Kosmetologai padėjo klientams pasirinkti produktus, kurie idealiai tiktų jų odos tipui, ir pateikė patarimų, kaip juos tinkamai naudoti, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Šis naujoviškas plėtros žingsnis gerokai padidino pardavimus, o prekinio ženklo įvertinimas - žymiai padidėjo.

Yves Rocher hamamelis.lt

* Paveikslėlyje parodyta viena iš Yves Rocher parduotuvių šiandien

Augant prekės ženklo populiarumui, padidėjo ir gamybos pajėgumai. Yvesas Rocheris pastatė 3 specializuotas gamyklas. 1982m. - Rieux gamykla, kurioje buvo pradėti gaminti visi makiažo gaminiai, 1982m. - Ploemmel gamykla, kurioje buvo gaminama visa parfumerija. Les Villes Geffs gamykla gamino odos priežiūros ir higienos priemones.

1977 m. La Gacilly kaime, Prancūzijoje, buvo įkurtas botanikos sodas, kuriame augo daugiau nei 1100 augalų rūšių, kurios pateikiamos keturiose teminėse kolekcijose: kosmetikos, etnobotanikos, kvapiųjų augalų, retų ir nykstančių rūšių. Viena geriausių yra Pelyno kolekcija.

Ypatinga vieta botanikos sode yra mokslinė kosmetikos ir vaistinių augalų kolekcija, per kurią lankytojai susipažįsta su skirtingų kultūrų biocheminėmis ir terapinėmis savybėmis. Pavyzdžiui, galite sužinoti apie augalus, kurie yra naudojami eksperimentams Yves Rocher laboratorijose ir augalų rūšis kurios jau praturtino augalinės kosmetikos kolekcijas.

La Gasilly yra Yves Rocher prekės ženklo širdis. 55 hektarai ECOCERT-sertifikuotuose laukuose auginama daugiau nei 1100 augalų rūšių. Visi La Gasilly auginami augalai suteikia pagrindinius prekės ženklo poreikius ir žaliavas.
La Gacilly kalnuose yra ekologiškas viešbutis „SPA La Grée des Landes“, kuris 100% atitinka pagarbos aplinkai ir gamtos gerbimo sampratą.

Yves Rocher hamamelis.lt Yves Rocher hamamelis.lt

Yves Rocher hamamelis.lt

* Paveikslėlyje parodyti šiandieniniai La Gacilly botanikos sodo vaizdai

Istorija tęsis…

Back to blog